Oldalsáv

Archívum

2022.03.07. 00:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.02.28. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL ELTE-BEAC ELTE-BEAC
2022.02.21. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE
2022.02.14. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.02.07. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2022.01.31. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022.01.24. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL BAK-MAXIMO BAK-MAXIMO
2022.01.17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PEAC PEAC DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.12.20. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL
2021.12.13. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE UTE DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.12.06. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II.
2021.11.29. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL TIHANYI FC TIHANYI FC
2021.11.22. 19:00
BEAC Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL ELTE-BEAC ELTE-BEAC
beharangozó
2021.11.15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE4 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.11.08. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 4KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021.10.25. 19:30
Treff Sportcsarnok
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA8 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.10.18. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 4NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021.10.11. 00:00
Aramis SE Futsal csarnok
BAK-MAXIMO BAK-MAXIMO5 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.10.04. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 4PEAC PEAC
2021.09.27. 20:00
SÁRVÁR ARÉNA
SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL4 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.09.20. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 8UTE UTE
beszámoló
2021.09.13. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II.8 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2021.05.05. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 9ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT
2021.04.30. 18:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE11 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.04.23. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 9ARAMIS SE ARAMIS SE
2021.04.14. 20:45
FTC Népligeti Sportcentrum
FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA10 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.03.26. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 11FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA
2021.03.22. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT11 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.02.24. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2021.02.22. 19:10
Aramis SE Futsal csarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE6 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.02.15. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 2ARAMIS SE ARAMIS SE
2021.01.23. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM9 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.01.15. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 9DEAC DEAC
2021.01.08. 20:30
Aramis SE Futsal csarnok
FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA7 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.12.22. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 5MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
beszámoló
2020.12.18. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 2NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2020.12.14. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL7 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2020.12.04. 19:35
Aramis SE Futsal csarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE7 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2020.11.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 5HALADÁS VSE HALADÁS VSE
2020.11.16. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT6 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.11.05. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 5NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2020.10.21. 19:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC NYÍRBÁTORI SC3 10DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2020.10.16. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEAC DEAC3 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.10.09. 20:15
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 2FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA
2020.10.05. 18:30
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE1 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.09.25. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 2SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020.09.19. 14:05
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU2 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.09.14. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 4BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
2020.09.07. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE HALADÁS VSE3 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.08.28. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 0ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT
2020.05.25. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL RUBEOLA FC RUBEOLA FC
2020.05.15. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.05.08. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM
2020.04.27. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.04.20. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC RUBEOLA FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.03.30. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC
2020.03.23. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.02.28. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 3SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020.02.17. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 2RUBEOLA FC RUBEOLA FC
2020.02.12. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC4 2HALADÁS VSE HALADÁS VSE
2020.02.10. 17:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE0 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.01.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 3FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM
2020.01.15. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE HALADÁS VSE4 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2020.01.10. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.12.19. 20:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 1FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA
2019.12.13. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC1 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.12.03. 19:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
SZC FUTSAL CLUB SZC FUTSAL CLUB3 8DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.11.29. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU3 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.11.22. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 5HALADÁS VSE HALADÁS VSE
2019.11.18. 19:20
Aramis SE Futsal csarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE3 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.11.08. 18:45
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC RUBEOLA FC2 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.11.06. 19:00
Gyöngyösi Sportcsarnok
ENERGIA SC GYÖNGYÖS ENERGIA SC GYÖNGYÖS1 10DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.10.31. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 1NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2019.10.11. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM6 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.10.04. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 2SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL
2019.09.30. 19:30
FTC Népligeti Sportcentrum
FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA4 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.09.13. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 2DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC
2019.09.06. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 4MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019.09.02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE HALADÁS VSE8 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.08.23. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 0ARAMIS SE ARAMIS SE
2019.06.15. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 3KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE
2019.06.15. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 3KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE
2019.06.09. 11:30
Aramis SE Futsal csarnok
Aramis SE Aramis SE9 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.06.09. 10:00
Aramis SE Futsal csarnok
Aramis SE Aramis SE15 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.06.06. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM2 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.06.03. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 0FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2019.06.01. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL9 7Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör
2019.06.01. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC9 1Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör
2019.05.31. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM5 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.05.27. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 4Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal
2019.05.25. 20:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC2 14DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.05.25. 18:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC6 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.05.19. 11:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL9 5Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös
2019.05.19. 09:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 2Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös
2019.05.17. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.05.12. 12:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE3 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.05.12. 10:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE5 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.05.10. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 3RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB
2019.05.06. 18:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 3ELTE SE ELTE SE
2019.05.04. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL10 4ELTE SE ELTE SE
2019.04.27. 15:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE4 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.04.27. 13:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE4 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.04.18. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE HALADÁS VSE3 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.04.18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE HALADÁS VSE14 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.04.13. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 5BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019.04.13. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC4 10BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019.04.07. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 4SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE
2019.04.07. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC14 1SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE
2019.04.05. 18:30
Kabos Endre Városi Sportcsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU5 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.04.01. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal1 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.03.18. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 3DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC
2019.03.16. 16:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU23 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.03.16. 14:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU3 0DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.03.09. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 10ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB
2019.03.09. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 1ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB
2019.03.08. 18:45
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör3 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.02.23. 18:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 3FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2019.02.16. 14:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen
Debreceni Egyetem AC Debreceni Egyetem AC12 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.02.16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen
Debreceni Egyetem AC Debreceni Egyetem AC7 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.02.15. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 6MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019.02.10. 13:50
Kiskunlacházi Sportcsarnok
ASTERIX SC-ÉRD ASTERIX SC-ÉRD2 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.02.10. 12:30
Kiskunlacházi Sportcsarnok
SZIGETHALOM SC I. SZIGETHALOM SC I.0 5DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.02.10. 11:45
Kiskunlacházi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 6SZIGETHALOM SC II. SZIGETHALOM SC II.
2019.02.10. 10:50
Bugyi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 8TÖKÖL VSK TÖKÖL VSK
2019.02.10. 09:40
Bugyi Sportcsarnok
ASTRA HFC ASTRA HFC2 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.02.09. 12:00
Tököl Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal6 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.02.09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal6 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.02.08. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU5 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2019.02.06. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 2RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB
2019.02.02. 14:00
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE6 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.02.02. 12:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
KINCSEM LOVASPARK SE KINCSEM LOVASPARK SE5 8DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.26. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 4Aramis SE Aramis SE
2019.01.26. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 3Aramis SE Aramis SE
2019.01.26. 09:45
Százhalombattai Városi Sportcsarnok
DARAZSAK SE-SZIGETHALOM DARAZSAK SE-SZIGETHALOM8 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.26. 09:00
Százhalombattai Városi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 7Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal
2019.01.20. 13:25
Bugyi Sportcsarnok
KAKUCS KSE KAKUCS KSE2 4DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.20. 12:40
Bugyi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 8DUNAHARASZTI MTK I. DUNAHARASZTI MTK I.
2019.01.20. 11:25
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC6 0CSEPEL FC CSEPEL FC
2019.01.20. 10:15
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
DARAZSAK SE-SZIGETHALOM DARAZSAK SE-SZIGETHALOM2 4DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör4 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.01.19. 12:15
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör3 7DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.19. 10:20
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 4CSEPEL FC CSEPEL FC
2019.01.19. 09:10
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
TAKSONY SE TAKSONY SE7 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.18. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 1Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal
2019.01.16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB2 7DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2019.01.13. 15:45
Bugyi Sportcsarnok
HALÁSZTELEK FC HALÁSZTELEK FC3 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.13. 13:25
Bugyi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 4DUNAHARASZTI MTK III. DUNAHARASZTI MTK III.
2019.01.12. 13:30
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 1ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC
2019.01.12. 11:30
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC9 5ZALAEGERSZEGI USC ZALAEGERSZEGI USC
2019.01.11. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 2DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC
2019.01.06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös6 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.01.06. 17:00
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
Energia SC Gyöngyös Energia SC Gyöngyös7 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.06. 14:20
Bugyi Sportcsarnok
DÖMSÖDI USE DÖMSÖDI USE1 7DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.06. 13:00
Bugyi Sportcsarnok
INÁRCS VSE I. INÁRCS VSE I.1 4DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2019.01.06. 12:15
Bugyi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC12 0INÁRCS VSE II. INÁRCS VSE II.
2019.01.06. 10:20
Bugyi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 4DUNAHARASZTI MTK II. DUNAHARASZTI MTK II.
2019.01.04. 18:45
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.12.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL9 4ARAMIS SE ARAMIS SE
2018.12.13. 20:00
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM4 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.12.10. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 2NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2018.12.09. 13:45
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE ELTE SE4 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.12.09. 12:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE ELTE SE6 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.12.08. 14:35
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
SZIGETHALOM SC SZIGETHALOM SC1 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.12.08. 13:25
Árpád Fejedelem Általános Iskola (Dunavarsány)
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC9 2GYÁLI BKSE GYÁLI BKSE
2018.12.02. 18:40
Kiskunlacházi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 9SZIGETHALOM SC III. SZIGETHALOM SC III.
2018.12.02. 17:55
Kiskunlacházi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 11SZIGETHALOM SC II. SZIGETHALOM SC II.
2018.12.02. 16:00
Kiskunlacházi Sportcsarnok
DÖMSÖDI USE DÖMSÖDI USE7 0DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.12.02. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2018.12.02. 11:00
Kiskunlacházi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 8DÖMSÖDI USE DÖMSÖDI USE
2018.12.02. 10:20
Kiskunlacházi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 8BUGYI SE BUGYI SE
2018.12.02. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC24 1NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2018.12.02. 08:30
Kiskunlacházi Sportcsarnok
ASTRA HFC ASTRA HFC3 4DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.11.28. 00:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS1 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.11.25. 16:00
Kerék Általános Iskola és Gimnázium
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC1 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.11.25. 14:00
Kerék Általános Iskola és Gimnázium
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC BME-BT FC - 1988 DÉLI FC10 3DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.11.20. 20:15
Haladás Sportkomplexum
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE7 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.11.16. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 2BME Futsal BME Futsal
beszámoló
2018.11.12. 20:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 4MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
beszámoló
2018.11.07. 19:45
FTC Népligeti Sportcentrum
FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.11.05. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal5 11DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.10.31. 13:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 2Debreceni Egyetem AC Debreceni Egyetem AC
2018.10.31. 11:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 9Debreceni Egyetem AC Debreceni Egyetem AC
2018.10.19. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC1 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.10.14. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 7MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018.10.14. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC4 1MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018.10.12. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL12 4RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB
2018.10.08. 18:40
Budaörsi Városi Sportcsarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE2 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.10.07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB8 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.10.07. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB ETO SZC FUTSAL CLUB14 3DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.10.01. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 3FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
beszámoló
2018.09.29. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 6HALADÁS VSE HALADÁS VSE
2018.09.29. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 16HALADÁS VSE HALADÁS VSE
2018.09.17. 18:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE1 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.09.08. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 1Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal
2018.09.08. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC10 3Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal
2018.09.07. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 7KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2018.09.03. 20:30
Gabányi László Sportcsarnok
BME Futsal BME Futsal1 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.06.08. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE5 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.06.04. 18:30
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 1KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
beszámoló
2018.06.01. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE3 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.05.25. 18:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU7 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.05.21. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 3DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC
beszámoló
2018.05.14. 21:00
FTC Népligeti Sportcentrum
FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA3 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.05.12. 12:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE8 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.05.07. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 0NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2018.04.24. 18:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 4MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018.04.14. 12:00
Haladás VSE Sportcsarnok Szombathely
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE16 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.04.13. 18:00
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC2 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.04.09. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 2FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA
beszámoló
2018.03.29. 18:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE2 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.03.19. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 1FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
beszámoló
2018.03.12. 18:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE2 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.26. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 5KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2018.02.17. 12:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING7 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.16. 18:00
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC2 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.12. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL10 1ARAMIS SE ARAMIS SE
beszámoló
2018.02.10. 11:45
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Aramis SE Aramis SE2 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.10. 10:00
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Aramis SE Aramis SE7 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.02.04. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 3VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2018.02.04. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC13 1VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2018.01.29. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE7 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.01.27. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör5 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.01.27. 12:15
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör2 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.01.21. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2018.01.21. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC16 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2018.01.15. 19:30
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL8 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.01.13. 14:00
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK0 10DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.01.13. 12:00
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK5 7DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2018.01.08. 18:30
Magvassy Mihály Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING3 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.12.14. 20:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 3FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA
2017.12.11. 18:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU8 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.12.10. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 8SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2017.12.10. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 0SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2017.12.02. 15:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC U20 MVFC U204 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.12.02. 13:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC U17 MVFC U173 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.11.29. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU8 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.11.27. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM4 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.11.26. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 1ELTE-BEAC ELTE-BEAC
2017.11.26. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC6 4ELTE-BEAC ELTE-BEAC
2017.11.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 3NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2017.11.18. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen
Debreceni Egyetem AC Debreceni Egyetem AC5 8DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.11.18. 10:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen
Debreceni Egyetem AC Debreceni Egyetem AC8 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.11.11. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 111988 Déli FC 1988 Déli FC
2017.11.11. 14:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 71988 Déli FC 1988 Déli FC
2017.11.06. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 3DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC
2017.10.30. 18:40
Budaörsi Városi Sportcsarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE2 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2017.10.26. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 5RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
beszámoló
2017.10.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 2BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
beszámoló
2017.10.06. 20:30
FTC Népligeti Sportcentrum
FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2017.10.02. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 5MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2017.09.30. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 6BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017.09.30. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 4BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017.06.06. 20:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE0 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.06.01. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 4KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2017.05.29. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 1FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2017.05.22. 18:30
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL2 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.05.18. 20:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 2MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2017.05.08. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 5ARAMIS SE ARAMIS SE
2017.05.06. 13:00
Büki Művelődési és Sportközpont
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE14 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.05.06. 11:00
Büki Művelődési és Sportközpont
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE16 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.04.30. 16:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 2RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
beszámoló
2017.04.30. 14:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 11RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2017.04.28. 19:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE3 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2017.04.24. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM4 9DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.04.23. 12:00
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK11 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.04.23. 10:00
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK6 5DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.03.24. 20:30
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 4RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2017.03.19. 09:46
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU1 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.03.13. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU3 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.03.11. 16:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 6SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2017.03.11. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 5SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2017.03.06. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 0BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017.03.04. 12:00
Büki Művelődési és Sportközpont
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE12 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.03.04. 10:00
Büki Művelődési és Sportközpont
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE5 3DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.02.27. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 3GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2017.02.25. 16:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL4 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.02.25. 14:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL4 7DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.02.19. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 10BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017.02.19. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC7 2BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2017.02.05. 12:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 1GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2017.02.05. 10:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC7 2GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2017.02.03. 21:00
FTC Népligeti Sportcentrum
FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA2 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.01.28. 12:00
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL17 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.01.28. 10:00
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL14 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.01.21. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 7VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
beszámoló
2017.01.21. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC10 1VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
beszámoló
2017.01.16. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 1NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2017.01.14. 12:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING5 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2017.01.14. 10:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING4 3DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2017.01.10. 15:20
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL10 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.12.19. 18:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 1KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2016.12.18. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 6SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2016.12.18. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 4SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2016.12.12. 18:40
Budaörsi Városi Sportcsarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE4 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.12.11. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL11 3GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2016.12.11. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC7 6GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2016.12.04. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 6RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
beszámoló
2016.12.04. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 9RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
beszámoló
2016.11.28. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 2FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
beszámoló
2016.11.27. 12:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL12 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.11.27. 10:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL4 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2016.11.21. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 2MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2016.11.20. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 3BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2016.11.20. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC0 3BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING
2016.11.16. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 3RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
beszámoló
2016.11.14. 18:30
Magvassy Mihály Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING6 9DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.11.07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK4 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.11.05. 11:45
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK4 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.11.05. 10:00
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK4 5DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2016.10.29. 12:00
Győrszentiváni Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL13 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.10.29. 10:00
Győrszentiváni Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL10 0DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2016.10.24. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 5FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA
beszámoló
2016.10.17. 19:30
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE3 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.10.08. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 9VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2016.10.08. 09:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC5 4VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2016.10.03. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE3 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.10.01. 12:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING6 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.10.01. 10:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING7 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2016.09.29. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 9RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2016.09.19. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL12 3ARAMIS SE ARAMIS SE
2016.09.12. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM1 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.06.06. 18:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 1KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
beszámoló
2016.06.03. 18:30
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM4 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.05.31. 18:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 5RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2016.05.27. 19:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU2 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.05.23. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 2NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2016.05.17. 18:00
Haladás VSE Sportcsarnok Szombathely
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE2 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.05.09. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 3FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2016.05.02. 18:00
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL3 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.04.25. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 4MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2016.04.18. 19:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE1 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.04.04. 19:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK2 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.03.20. 14:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK3 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.03.20. 12:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK4 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2016.03.17. 19:30
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL10 0DÉLI FUTSAL DÉLI FUTSAL
beszámoló
2016.03.07. 19:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE6 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.02.29. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 6RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2016.02.28. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 51988 Déli FC 1988 Déli FC
beszámoló
2016.02.28. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 51988 Déli FC 1988 Déli FC
beszámoló
2016.02.21. 16:15
Gyöngyösi Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL9 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.02.21. 15:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE6 8DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.02.21. 13:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE4 5DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
beszámoló
2016.02.20. 16:00
Gyöngyösi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 0FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA
2016.02.14. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 3GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2016.02.14. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC16 3GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2016.01.31. 17:00
Soroksári Sportcsarnok
1988 Déli FC 1988 Déli FC5 7DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.01.31. 15:30
Soroksári Sportcsarnok
1988 Déli FC 1988 Déli FC9 1DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2016.01.23. 15:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL11 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2016.01.23. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC4 5NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2016.01.20. 18:15
Haladás VSE Sportcsarnok Szombathely
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE6 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2016.01.18. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB0 7DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2016.01.11. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 2MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
beszámoló
2016.01.07. 18:30
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 1KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2015.12.17. 18:30
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL8 7KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2015.12.12. 14:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL12 2GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2015.12.12. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC3 13GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2015.11.30. 18:30
Budaörsi Városi Sportcsarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE4 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.11.28. 12:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 5VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2015.11.28. 10:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC2 4VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2015.11.23. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 0FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2015.11.22. 10:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK0 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.11.22. 10:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK4 6DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2015.11.16. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 2GÖCSEJ SK GÖCSEJ SK
2015.11.14. 12:00
Aréna Savaria
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.11.14. 12:00
Haladás VSE Sportcsarnok Szombathely
SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE17 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2015.11.08. 11:00
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL20 2DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2015.11.06. 19:30
Soroksári Sportcsarnok
DÉLI FUTSAL DÉLI FUTSAL1 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.11.02. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2015.10.28. 13:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 6RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2015.10.28. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC1 31RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL
2015.10.26. 18:15
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL5 7DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2015.10.19. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL9 4RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB
beszámoló
2015.10.18. 12:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL6 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.10.18. 10:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL25 0DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC
2015.10.03. 11:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 9SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2015.10.03. 09:00
Dunaújvárosi Főiskola
DUNAFERR DUE DUTRADE FC DUNAFERR DUE DUTRADE FC4 12SWIETELSKY HALADÁS VSE SWIETELSKY HALADÁS VSE
2015.10.02. 19:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU4 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.09.28. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE8 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2015.09.07. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 3ARAMIS SE ARAMIS SE
2015.08.31. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM3 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL

Fő támogatóink:

ISD Dunaferr DUTRADE DMJV Dunaújvárosi Főiskola

Támogatóink:

Corso Hummel Máté Diabló DDSWEB Campus Étterem Neo Computers Pont Plan Építőipari Kft. Kálvin János Református Gimnázium, Szakközépiskola és Általános iskola General Big Building Kft. Aqua Pipe Therm Siker Ablak Pentele Solar

Médiapartnerek:

Dunaújvárosi Hírlap D+ TV Rádió 24
Dunaújváros Online Dunaújváros Közéleti Hetilapja
Minden jog fenntartva! © DUNAFERR DUE DUTRADE FUTSAL CLUB | honlapkészítés: DDSWEB