Oldalsáv

Felnőtt

2017. november 10.

Magabiztos siker, némi bosszúságokkal

Kimarad egy hét a Futsal NB I. bajnoki meneteléséből, ezért most ráértünk újra végiggondolni a DUNAFERR DUE RENALPIN FC -DEBRECENI EGYETEMI AC 5-3 (2-1) mérkőzés eseményeit. Nem esett nehezünkre és utólag is jókedvünk van tőle.
tovább
2017. november 5.

Ez a hét is jól kezdődik!

Hétfőn este 19 órától a Debrecen együttesét fogadjuk.
tovább
2017. október 31.

Egy újabb komoly csata és fontos győzelem után

A Férfi Futsal NB I. 5. fordulójában került sor az ARAMIS SE- DUNAFERR DUE RENALPIN FC 2-5 (2-3) mérkőzésre a Budaörsi Városi Sportcsarnokban 2017.10.30 hétfőn. A felek egy pillanatnyi figyelmetlenséget sem engedtek meg egymásnak.
tovább
2017. október 30.

Minden csapat egy nemes ellenfél

A Férfi Futsal NB I. 5. fordulójára készülünk. Az ARAMIS SE-DUNAFERR DUE RENALPIN FC mérkőzésre a Budaörsi Városi Sportcsarnokban 2017.10.30-án hétfőn, 18:40-kor kerül sor. Az esélylatolgatás más dolga, mi most is maradunk a tényeknél.
tovább
2017. október 27.

Ismét pazar volt a végjáték

Idegőrlő futsal rangadót vívtak a Dunaújvárosi Sportcsarnokban 2017.10.26-án. DUNAFERR DUE RENALPIN FC-RÁBA ETO 5-5 (1-4). Vendégfölény az első félidőben, a hazaiak magukra találása a másodikban. Vastaps a végén. Íme a részletek, néhány kérdőjellel.
tovább
2017. október 25.

A forduló rangadója következik

Kevésbé hangzatos fölvezetést a Férfi Futsal NB I. 4. fordulójában sorra kerülő DUNAFERR DUE RENALPIN-RÁBA ETO mérkőzésnek nem adhatunk. Az összecsapásra Dunaújvárosban, a Dunaújvárosi Sportcsarnokban kerül sor 2017.10.26-án csütörtökön, 19:00 órai kezdéssel.
tovább
2017. október 23.

A győzelmet nem kell megmagyarázni

Túl van a Férfi Futsal NB I. a bajnokság 3. fordulóján. Így a mi csapatunk, a DUNAFERR DUE RENALPIN FC is lejátszotta a szünet utáni első mérkőzését. A vendég a BŐNY-SZAVILL CONSULTING volt, az eredmény 3 – 2 (2-1). Sima? Nem éppen, de a pontok itthon maradtak.
tovább
2017. október 19.

Folytatódik a bajnokság

A lebonyolítását illetően az idei futsal szezon máris kiérdemelte a „különleges” elnevezést a kései, októberi kezdéssel és a két játéknap utáni tíznapos szünettel. Most viszont itt a Férfi Futsal NB I. 3. fordulója, s benne a csapatunk, a DUNAFERR DUE RENALPIN FC-BŐNY SZAVILL CONSULTING mérkőzése, melyre a Dunaújvárosi Sportcsarnokban, 2017.10.20-án, pénteken 19 órakor kerül sor.
tovább
2017. október 13.

Ő a mi nyolcasunk

A nyáron igazolta le a csapatunk a 8-as számmal játszó Bánfalvi Balázst. A robbanékony, rutinos támadójátékos a következőképpen mutatta be magát.
tovább
2017. október 9.

Letette a névjegyét

Ez aztán egy jó igazolás volt! Okkal mondják ezt a szurkolóink Pál Patrik szerződtetésére. A szálfatermetű, hatalmas lövőerejű és a villámgyors összjátékban is jeleskedő játékosunk, már az első felkészülési mérkőzések óta a góllövésekkel is jeleskedik. A lengyelek ellen készülődő felnőtt válogatottba is meghívást kapott, ahonnét egy sérülése miatt kellett idő előtt távoznia. Most a vele készült interjúból idézünk: