Oldalsáv

Eredmények - Felnőtt

2021.05.05. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 9ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT
2021.04.30. 18:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE11 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.04.23. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 9ARAMIS SE ARAMIS SE
2021.04.14. 20:45
FTC Népligeti Sportcentrum
FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA10 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.03.26. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 11FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA
2021.03.22. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT11 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.02.24. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 4NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2021.02.22. 19:10
Aramis SE Futsal csarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE6 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.02.15. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 2ARAMIS SE ARAMIS SE
2021.01.23. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM9 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021.01.15. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 9DEAC DEAC
2021.01.08. 20:30
Aramis SE Futsal csarnok
FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA7 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.12.22. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 5MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
beszámoló
2020.12.18. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 2NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2020.12.14. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL7 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2020.12.04. 19:35
Aramis SE Futsal csarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE7 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2020.11.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 5HALADÁS VSE HALADÁS VSE
2020.11.16. 20:45
UTE Atlétikai Stadion
ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT6 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.10.16. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEAC DEAC3 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.10.09. 20:15
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 2FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA
2020.10.05. 18:30
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE1 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.09.25. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 2SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020.09.19. 14:05
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU2 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.09.14. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 4BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM BALATON BÚTOR FC VESZPRÉM
2020.09.07. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE HALADÁS VSE3 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.08.28. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 0ÚJPEST RFC 220-VOLT ÚJPEST RFC 220-VOLT
2020.05.25. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 0RUBEOLA FC RUBEOLA FC
2020.05.15. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC0 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.05.08. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 0FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM
2020.04.27. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL0 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.04.20. 19:00
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC RUBEOLA FC0 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.03.30. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 0DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC
2020.03.23. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM0 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.02.28. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 3SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL
2020.02.17. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 2RUBEOLA FC RUBEOLA FC
2020.02.10. 17:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE0 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2020.01.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 3FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM
2020.01.10. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.12.19. 20:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 1FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA
2019.12.13. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC1 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.11.29. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU3 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.11.22. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 5HALADÁS VSE HALADÁS VSE
2019.11.18. 19:20
Aramis SE Futsal csarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE3 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.11.08. 18:45
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FC RUBEOLA FC2 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.10.31. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 1NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
2019.10.11. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM6 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.10.04. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 2SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL
2019.09.30. 19:30
FTC Népligeti Sportcentrum
FTC FISHER-KLÍMA FTC FISHER-KLÍMA4 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.09.13. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 2DEBRECENI EGYETEMI AC DEBRECENI EGYETEMI AC
2019.09.06. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 4MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019.09.02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE HALADÁS VSE8 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.08.23. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 0ARAMIS SE ARAMIS SE
2019.06.06. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM2 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.06.03. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 0FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2019.05.31. 18:30
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM5 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.05.27. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 4Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal
2019.05.17. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.05.10. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 3RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB
2019.04.05. 18:30
Kabos Endre Városi Sportcsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU5 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.04.01. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal1 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.03.18. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 3DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC
2019.03.08. 18:45
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör Rubeola FC Csömör3 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.02.23. 18:00
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL0 3FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
2019.02.15. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 6MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2019.02.08. 18:30
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU5 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2019.02.06. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 2RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB
2019.01.18. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL7 1Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal
2019.01.16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB2 7DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2019.01.11. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 2DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC
2019.01.04. 18:45
Csömöri Sportcsarnok
RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.12.20. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL9 4ARAMIS SE ARAMIS SE
2018.12.13. 20:00
Veszprém Március 15. úti Sportcsarnok
FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM4 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.12.10. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 2NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2018.11.28. 00:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC R-BUS PTE PEAC R-BUS1 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.11.20. 20:15
Haladás Sportkomplexum
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE7 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.11.16. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 2BME Futsal BME Futsal
beszámoló
2018.11.12. 20:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 4MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
beszámoló
2018.11.07. 19:45
FTC Népligeti Sportcentrum
FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA1 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.11.05. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
Szigetszentmiklós Futsal Szigetszentmiklós Futsal5 11DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.10.19. 18:30
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC1 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.10.12. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL12 4RUBEOLA FOOTBALL CLUB RUBEOLA FOOTBALL CLUB
2018.10.08. 18:40
Budaörsi Városi Sportcsarnok
ARAMIS SE ARAMIS SE2 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.10.01. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL5 3FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
beszámoló
2018.09.17. 18:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE1 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.09.07. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 7KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2018.09.03. 20:30
Gabányi László Sportcsarnok
BME Futsal BME Futsal1 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.06.08. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE5 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.06.04. 18:30
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 1KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
beszámoló
2018.06.01. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE3 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.05.25. 18:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU7 0DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.05.21. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 3DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC
beszámoló
2018.05.14. 21:00
FTC Népligeti Sportcentrum
FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA3 6DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.05.07. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL3 0NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE
beszámoló
2018.04.24. 18:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL1 4MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018.04.13. 18:00
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC2 4DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.04.09. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL2 2FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA FRADI FUTSAL-FISHER KLÍMA
beszámoló
2018.03.29. 18:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE2 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.03.19. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL4 1FUTSAL CLUB VESZPRÉM FUTSAL CLUB VESZPRÉM
beszámoló
2018.03.12. 18:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE NYÍRGYULAJ KSE2 2DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.26. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL6 5KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE
2018.02.16. 18:00
DESOK Egyetemi Csarnok
DEBRECENI EGYETEM AC DEBRECENI EGYETEM AC2 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.12. 19:00
Dunaújvárosi Sportcsarnok
DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL10 1ARAMIS SE ARAMIS SE
beszámoló
2018.01.29. 18:15
Aréna Savaria
KÚTHÁZ HALADÁS VSE KÚTHÁZ HALADÁS VSE7 1DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.01.15. 19:30
Magvassy Mihály Sportcsarnok
RÁBA ETO FUTSAL RÁBA ETO FUTSAL8 3DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL
beszámoló
2018.01.08. 18:30
Magvassy Mihály Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING BŐNY-SZAVILL CONSULTING3 5DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL

Fő támogatóink:

ISD Dunaferr DUTRADE DMJV Dunaújvárosi Főiskola

Támogatóink:

Corso Hummel Máté Diabló DDSWEB Campus Étterem Neo Computers Pont Plan Építőipari Kft. Kálvin János Református Gimnázium, Szakközépiskola és Általános iskola General Big Building Kft. Aqua Pipe Therm Siker Ablak Pentele Solar

Médiapartnerek:

Dunaújvárosi Hírlap D+ TV Rádió 24
Dunaújváros Online Dunaújváros Közéleti Hetilapja
Minden jog fenntartva! © DUNAFERR DUE DUTRADE FUTSAL CLUB | honlapkészítés: DDSWEB