Oldalsáv
Eredmények - U20
2019.06.15. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 4
3 KINCSEM LOVASPARK SE
2019.06.09. 11:30
Aramis SE Futsal csarnok
Aramis SE 9
3 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.06.01. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 9
7 Rubeola FC Csömör
2019.05.25. 20:00
Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
ZALAEGERSZEGI USC 2
14 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.05.19. 11:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 9
5 Energia SC Gyöngyös
2019.05.12. 12:00
Veszprémi Egyetemi Városi Stadion
SZILÁGYI DSE 3
3 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.04.27. 15:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE 4
5 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.04.18. 13:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE 14
0 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.04.13. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 2
5 BME-BT FC - 1988 DÉLI FC
2019.04.07. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 3
4 SZILÁGYI DSE
2019.03.16. 16:00
Pálfi István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU 23
1 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.03.09. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 2
10 ETO SZC FUTSAL CLUB
2019.02.16. 12:00
Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen
Debreceni Egyetem AC 7
0 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.02.09. 10:00
Tököl Városi Sportcsarnok
Szigetszentmiklós Futsal 6
5 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.02.02. 14:00
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
KINCSEM LOVASPARK SE 6
2 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.01.19. 14:15
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör 4
1 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2019.01.12. 13:30
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 3
1 ZALAEGERSZEGI USC
2019.01.06. 18:30
Mátraházi Edzőtábor Sportcsarnok
Energia SC Gyöngyös 6
3 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.12.02. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 7
4 NYÍRGYULAJ KSE
2018.11.25. 16:00
Kerék Általános Iskola és Gimnázium
BME-BT FC - 1988 DÉLI FC 1
3 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.10.31. 13:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 3
2 Debreceni Egyetem AC
2018.10.14. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 3
7 MVFC BERETTYÓÚJFALU
2018.10.07. 19:00
Ikrényi Sportcsarnok
ETO SZC FUTSAL CLUB 8
5 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.09.08. 16:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 6
1 Szigetszentmiklós Futsal
2018.05.12. 12:00
Nyírbátor Sportcsarnok
NYÍRGYULAJ KSE 8
6 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.04.14. 12:00
Haladás VSE Sportcsarnok Szombathely
SWIETELSKY HALADÁS VSE 16
1 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.17. 12:00
Bábolna, Városi Sportcsarnok
BŐNY-SZAVILL CONSULTING 7
3 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.10. 11:45
Budaörsi Herman Ottó Általános Iskola
Aramis SE 2
8 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.02.04. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 3
3 VESZPRÉM SZILÁGYI FUTSAL
2018.01.27. 14:00
Csömöri Sportcsarnok
Rubeola FC Csömör 5
0 DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2018.01.21. 12:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL 6
4 NYÍRGYULAJ KSE
2018.01.13. 14:00
Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium
GÖCSEJ SK 0
10 DUNAÚJVÁROS FUTSAL